Členská základna ZO AVZO Doubravka

Na této stránce naleznete seznam členů ZO Doubravka, popř. funkce v organizaci a u radioamatérů také jejich volací znak ke dni 21.6.2017.

 
Členové výboru:    
Richter Martin předseda organizace  
Vais Ladislav místopředseda OK1AXA
Merker Petr hospodář OK1XPA
Braniš Pavel člen výboru OK1JAX
Kelvicl Antonín člen výboru OK1DXT
Machová Iveta člen výboru  
Sattler Radek člen výboru OK3RS
Strahlheim Pavel člen výboru OK1IPS
Suchý Jiří člen výboru OK1WAY
Členové kontrolní komise:    
Svitáková Alena předseda kontrolní komise OK1SAS
Bučilová Michala člen kontrolní komise  
Freibergová Hana člen kontrolní komise  
Členové:      
Bachofner Tomáš    
Bělohradský Michal   OK1IET
Berka Vlastislav   OK1UXH
Benák Karel   OK1IKB
Bílá Eva    
Bublová Naděžda    
Cyrány Lexa   OK1CEA
Češka Vojtěch    
Dobránská Zdena    
Douša Michal    
Falk Pavel    
Fejková Kamila    
Frank Bohumír    
Frolík Tomáš    
Grinin Daniel    
Guillebot Fabien    
Hanušová Tereza    
Hataš David    
Hataš Jan    
Heřman Lukáš    
Hliba Ondřej    
Hönig Petr    
Jablonská Petra    
Jablonský Vít    
Janoušková Blanka    
Kalandra Vladimír   OK1VKT
Karička Daniel    
Kepič Jan   OK1JK
Kocourek Vojtěch    
Kocourková Lucie    
Kondr Filip    
Koritko Jan    
Kršňák Jan    
Kouřimský Jan    
Kovačíková Natálie    
Krupička Martin   OK1MAK
Klíž Michal    
Klížová Michaela    
Kuchaříková Lucie    
Lajtkep Matěj    
Luňák David   OK1DTP
Macounová Kristýna    
Mach Pavel    
Machová  Lenka    
Machová  Pavla    
Majer Pavel    
Majerová Barbora    
Med Libor    
Medek Pavel    
Medová Jana    
Merha Šimon    
Merta Edvin   OK1UFF
Merker Daniel Kamil    
Merkerová Anna Karolína    
Mohácsi Daniel    
Mühlfait Ivan    
Neumaier Miroslav    
Pacovský Jaroslav   OK1WGW
Parůžek Prokop    
Paul Josef    
Paul Tomáš    
Poborská Ingrid    
Poborský Jaroslav    
Prchal Petr   OK1DUG
Přikrylová Barbora    
Richter ml. Martin    
Samsony  Ota    
Samsony  Ota ml.    
Sloup Matěj    
Smoleková Veronika Jana    
Souchová Anna    
Souchová Helena    
Staněk Daniel    
Stejskal Jan   OK1MUF
Suchá Marcela    
Sukdolák Martin    
Sukdoláková Dana    
Šavrda Marek    
Šimek David    
Šimůnek Vladimír   OK1VVS
Štěpnička Tomáš   OK1TP
Švanda Bohumil    
Tesař Ludvík    
Trojan Zbyněk   OK1MPX
Tučková Laura    
Uxa Filip    
Valenta Václav   OK1VVT
Valentová Jitka    
Valoušek Michal   OK1VM
Valoušek ml. Michal   OK2VM
Vašáková Sára    
Váňa Pavel   OK1DXR
Váňa Pavel    
Váňa Matěj    
Vybulka Jan   OK7DX
Výbochová Věra   OK1NZV
Žižková Zuzana    

 

Sponzoři

Mk Uk Logo tp Adecomputer logo